0216 321 90 50
Open
X

FORMUMUZU DOLDURUN,
SİZİ ARAYALIM

Kimler Satın Alabilir?

Kendisine şahsi bir WEB sitesi kurmak isteyenler
Kendisine şahsi bir WEB sitesi kurmak isteyenler
WEB sitesini daha iyisiyle değiştirmek isteyenler
WEB sitesini daha iyisiyle değiştirmek isteyenler
E-Ticaret sitesi kurarak internet üzerinden direkt satış yapmak isteyenler
E-Ticaret sitesi kurarak internet üzerinden direkt satış yapmak isteyenler
Hizmet verdiği sektörde en iyi WEB sitesine sahip olmak isteyenler
Hizmet verdiği sektörde en iyi WEB sitesine sahip olmak isteyenler

HAKKIMIZDA

Tarihçe Tarihçe Tarihçe

Bir markanız varsa, artık bir WEB site ihtiyacınız var demektir. İçinde bulunduğumuz internet çağında firmalar için WEB siteleri o kadar önemli bir hale geldi ki, yakın zamanda mahallenin bakkalı ve köşedeki manav da dâhil olmak üzere insanlara ürün veya hizmet sunan büyüklü küçüklü hemen her işletmenin birer sitesi olacağını öngörmek mümkün olsa gerek.

Burada asıl önemli olan, sizin WEB sitesine sahip olmanız değil, kitlenize iyi ve etkili bir şekilde hitap edecek bir site ile internet mecrasında yer alarak rakiplerinizin arasından sıyrılmak. Yani WEB sitenizi adeta milyonlarca potansiyel müşterinin beğenisine sunulan bir vitrin olarak düşünebilirsiniz.

İşte burada da biz, uzun yıllardır şahıslara ve kurumsal şirketlere WEB Yazılım ve WEB Tasarım hizmeti sunan profesyonel bir yazılım firması olarak devreye giriyoruz.

Amacınız ve talepleriniz doğrultusunda, işin teknik boyutundan tutun da sanat kısmına kadar, görsellik, içerik, metinler, SEO, yazılım, kullanışlılık, verimlilik gibi WEB sitesi kurulumunda, sizin istekleriniz neyse, tamamıyla profesyonel olarak ilgileniyoruz ve hem sizi memnun edecek, hem de müşterinizin veya hedef kitlenizin dikkatini çekerek sizi sonuca ulaştıracak çözümler üretiyoruz.

DAHA FAZLA

WEB SİTE PAKETLERİ

...
...
...
...
AVANTAJLAR AVANTAJLAR
Abajur
....

Başka WEB Yazılım Firmaları Varken Neden www.websitefirsatlari.com ?

-Rakiplerinden daha uygun.

-Kullanıcı dostu yönetim paneli.

-Modern ve sade tasarımlar.

-Her sektöre özel yazılımlar.

-Her site telefon ve tablet uyumlu.

-Google SEO optimizasyonlu.

websitefirsatlari.com MERAK EDİLEN SORULAR

1

Mobil uyumlu website nedir?

Mobil uyumlu website, masaüstü bilgisayarlara ek olarak tüm akıllı telefon ve tabletlerde doğru olarak görüntülenen websitedir. Günümüzde mobil cihazların yaygınlaşması sebebiyle artan ziyaretçi sayısından dolayı websitenizin mobil uyumlu olması zorunluluk haline gelmiştir.

Websitenizin bulunur olması ve size yeni müşteriler kazandırması E-pazarlama ve SEO hizmetiyle mümkün olur. Toplu mail, SEO optimizasyonu, google reklam ile yeni müşteri kazanmanızda etkili pazarlama çözümleri sunmaktadır.

SEO (Search Engine Optimizasyon) arama motoru optimizasyonu websitenizin arama motorlarında kolayca bulunması için sitenizin optimize edilmesine denir. Arama motorlarında (google) SEO websitenizin kolayca bulunarak yeni müşterilerin size ulaşmasını sağlar.

Şirketimizden satın aldığınız Web Sitesini kullanmaya başladığınız zamandan itibaren Teknik destek ve İçerik güncellemeleri ile ilgili destek alabilirsiniz. Yönetim paneli kullanımı ile ilgili teknik ekibimiz sizlere detaylı bilgi vereceklerdir.

Eğer hala hazırda kullanmış olduğunuz bir Web siteniz varsa ve tasarımından memnunsanız Web Sitenizin tasarımını sabit tutarak Sayfanızı Yönetim Paneli ile Dinamik çalışır hale getirebiliriz. Bunun için bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Web Sitelerinin teslimatları seçtiğiniz pakete göre değişmektedir.

Eğer kendinize ait bir alan adınız var ve bu alan adına sitenizi kurmak istiyorsanız Alan adınızı DNS yönlendirmesi yaparak kullanabilirsiniz. Eğer bir mevcutta kullanmış olduğunuz bir hosting hizmetiniz var ise, Hosting hizmetinizi bizim sunucularımızdan almanız gerekmektedir. Hem Web sitenizin güvenliği hem de Garantisi açısından Web Sitesi için Hosting hizmetleri sunucularımızdan verilmektedir. Sunucularımız son teknoloji olmakla birikte, bütün güvenlik önlemleri alınmış ve Türkiye lokasyonludur.

Satışını yaptığımız bütün web siteleri Türk Ticaret Kanununa uygun olarak yapılmıştır.

Web Siteniz için ödediğiniz tutar sadece bir seferliktir. Bu bedeli ödeyerek seçmiş olduğunuz tasarımı ve Web sitesini kullanma hakkını sonsuza dek satın almış olursunuz. Web Sitenizin İnternet üzerinde yayınını devam ettirmek için Alan Adı ve Hosting hizmetinizi her yıl yenilemeniz gerekmektedir. Hosting ücreti (Yıllık) : 150 TL'dir. Domain ücreti (Yıllık) : 50 TL'dir.

İLETİŞİM

Yalıboyu Cad. Arabacılar Sok. No:10 Daire No:8 Beylerbeyi/Üsküdar/İstanbul