Web Siteniz yoksa Web Site Fırsatları’mız var! 2, 3, 6, 9, 12 Taksit Seçenekleri ile Fırsatı Kaçırmayın.”

Open
X

FORMUMUZU DOLDURUN,SİZİ ARAYALIM

SSL sertifikası, web sitesi ve sunucu arasında veri transfer işlemi gerçekleştirildiği takdirde, verilerin şifrelenmesi vasıtasıyla güvenli olması sağlamaktadır.
Hosting bir diğer adı ile barındırma web sayfaları içerisinde yayınlanan sayfaların, dökümanların ve resimlerin güvenli bir şekilde internet kullanıcıları tarafından erişilebileceği bilgisayarlarda saklanması ve tutulmasıdır. İnternet üzerinde site açmak ve yayınlamak için özel olarak üretilen bir çalışma ürününü. Yüzlerce insanın aynı anda erişim yapabileceği şekilde ağ omurgasına sahip olan hosting verilerin güvenli şekilde takip edilmesini sağlamaktadır. Hostingler işlevsel durumlarına göre belirli bir veri tabanı desteği alması gerekmektedir.
Domain internet alışverişlerinde firmanın tanınması için ve firmaya ulaşım için oldukça kolaylık sağlamaktadır. Domain sizin internette tanındığınız bir kimlik niteliğindedir. İnternette her ne olursa olsun yer almak ve satış yapmak istiyorsanız mutlaka domain satın almanız gerekmektedir. Aksi halde internette çok faal bir çalışma yapamazsınız. Domain adınızın kolay anımsanabilen karakterlerden oluşması sizin için avantaj sağlamaktadır. domainlerde zor karakterler insan hafızasında yer etmesi zor olduğu için dikkat çekici karakterde olması önemlidir. Domain yani alan adınız yoksa eğer bu sizin için büyük kayıptır. Çünkü zamanında alınmayan domainler işletmeler için ciddi kazanç kayıplarıdır.
Domain bir diğer adı ile alan adı da denilmekte olup internet üzerinde kelimelerin ya da rakamların kişi üzerine tescil edilmesine denilmektedir. Aldığınız domain bir başkası tarafından kesinlikle alınamayacağı gibi kesinlikle de kullanılamamaktadır. Tescil ettirdiğiniz domain süresiz kullanılmak üzere müracaat yapan kişi ya da işletmeye verilmektedir. Web sitelerinde domain olmak zorundadır yoksa sadece ıp adresleri üzerlerinden çalışma yapabilirler bu da çok aktif olmayan bir sistem olup çok az tercih edilmektedir. Domainin özellikleri nelerdir? Domain internet alışverişlerinde firmanın tanınması için ve firmaya ulaşım için oldukça kolaylık sağlamaktadır. Domain sizin internette tanındığınız bir kimlik niteliğindedir. İnternette her ne olursa olsun yer almak ve satış yapmak istiyorsanız mutlaka domain satın almanız gerekmektedir. Aksi halde internette çok faal bir çalışma yapamazsınız. Domain adınızın kolay anımsanabilen karakterlerden oluşması sizin için avantaj sağlamaktadır. domainlerde zor karakterler insan hafızasında yer etmesi zor olduğu için dikkat çekici karakterde olması önemlidir. Domain yani alan adınız yoksa eğer bu sizin için büyük kayıptır. Çünkü zamanında alınmayan domainler işletmeler için ciddi kazanç kayıplarıdır.
Mobil uyumlu website, masaüstü bilgisayarlara ek olarak tüm akıllı telefon ve tabletlerde doğru olarak görüntülenen websitedir. Günümüzde mobil cihazların yaygınlaşması sebebiyle artan ziyaretçi sayısından dolayı websitenizin mobil uyumlu olması zorunluluk haline gelmiştir.
Websitenizin bulunur olması ve size yeni müşteriler kazandırması E-pazarlama ve SEO hizmetiyle mümkün olur. Toplu mail, SEO optimizasyonu, google reklam ile yeni müşteri kazanmanızda etkili pazarlama çözümleri sunmaktadır.
SEO (Search Engine Optimizasyon) arama motoru optimizasyonu websitenizin arama motorlarında kolayca bulunması için sitenizin optimize edilmesine denir. Arama motorlarında (google) SEO websitenizin kolayca bulunarak yeni müşterilerin size ulaşmasını sağlar.
Şirketimizden satın aldığınız Web Sitesini kullanmaya başladığınız zamandan itibaren Teknik destek ve İçerik güncellemeleri ile ilgili destek alabilirsiniz. Yönetim paneli kullanımı ile ilgili teknik ekibimiz sizlere detaylı bilgi vereceklerdir.
Eğer hala hazırda kullanmış olduğunuz bir Web siteniz varsa ve tasarımından memnunsanız Web Sitenizin tasarımını sabit tutarak Sayfanızı Yönetim Paneli ile Dinamik çalışır hale getirebiliriz. Bunun için bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.
Web Sitelerinin teslimatları seçtiğiniz pakete göre değişmektedir.
Eğer kendinize ait bir alan adınız var ve bu alan adına sitenizi kurmak istiyorsanız Alan adınızı DNS yönlendirmesi yaparak kullanabilirsiniz. Eğer bir mevcutta kullanmış olduğunuz bir hosting hizmetiniz var ise, Hosting hizmetinizi bizim sunucularımızdan almanız gerekmektedir. Hem Web sitenizin güvenliği hem de Garantisi açısından Web Sitesi için Hosting hizmetleri sunucularımızdan verilmektedir. Sunucularımız son teknoloji olmakla birikte, bütün güvenlik önlemleri alınmış ve Türkiye lokasyonludur.
Satışını yaptığımız bütün web siteleri Türk Ticaret Kanununa uygun olarak yapılmıştır.
Web Siteniz için ödediğiniz tutar sadece bir seferliktir. Bu bedeli ödeyerek seçmiş olduğunuz tasarımı ve Web sitesini kullanma hakkını sonsuza dek satın almış olursunuz. Web Sitenizin İnternet üzerinde yayınını devam ettirmek için Alan Adı ve Hosting hizmetinizi her yıl yenilemeniz gerekmektedir. Hosting ücreti (Yıllık) : 300 TL'dir. Domain ücreti (Yıllık) : 150 TL'dir.

SOSYAL MEDYA

  • FACEBOOK
  • TWITTER
  • LINKEDIN
  • İNSTAGRAM
  • Yalıboyu Cad. Arabacılar Sok. No:10 Daire No:8 Beylerbeyi/Üsküdar
  • (216) 321-9050
  • info@websitefirsatlari.com