Web Siteniz yoksa Web Site Fırsatları’mız var! 2, 3, 6, 9, 12 Taksit Seçenekleri ile Fırsatı Kaçırmayın.”

Open
X

FORMUMUZU DOLDURUN,SİZİ ARAYALIM

Üyelik Sözleşmesi

ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

Sitenin genel kullanım şartları, bununla ilgili genel kurallar ve yasal sorumluluklar 
www.websitefirsatlari.com sitesinde (Site) işlem yapılmadan önce, İşbu Sözleşmede belirtilen, kurallar ve yasal sorumlulukları içeren hükümlerin  okunması ve okunduğuna dair onayın verilmesi zorunludur. Onay vermeniz bu şartların tamamını şartsız olarak kabul ettiğiniz ve bu şartlatla bağlı olduğunuzu kabul ettiğiniz anlamına gelecektir. Onay vererek ve Siteyi kullanarak ve kişisel bilgilerinizin yer alacağı formu doldurarak bu Sözleşmede yazılı şartları kabul etmiş sayılmaktasınız.

LLC REKLAM AJANSI PRODÜKSİYON VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. STI. dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

Taraflar

A)    www.websitefirsatlari.com internet sitesinde faaliyetlerini yürüten Yalıboyu Caddesi Arabacılar Sokak No:10 Daire:8 Üsküdar/Beylerbeyi adresinde faaliyet gösteren  LLC REKLAM AJANSI PRODÜKSİYON VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. STI.

B)   www.websitefirsatlari.com internet sitesine (Site) üye olan internet kullanıcısı (“Üye”)

Sözleşmenin Konusu

İşbu Üyelik Sözleşmesi'nin (“Sözleşme”) konusu LLC REKLAM AJANSI PRODÜKSİYON VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. STI. sahip olduğu internet sitesi www.websitefirsatlari.com‘dan Üye’nin yararlanma ve kullanma şartlarının belirlenmesidir.
  
1. Kullanım ve Güvenlik Kuralları

1.a www.websitefirsatlari.com tüm üyelerine açıktır. Site üzerinde verilen hizmetler aksi belirtilmedikçe ücretsizdir.

1.b Aşağıdaki yazılı durumlarda, site yönetimi üyenin site kullanımını engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar:

Yanlış, düzensiz, eksik ve yanıltıcı bilgiler, genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeler içeren ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarıyla ters düşen bilgilerin siteye kaydedilmesi
Site içeriğinin izinsiz olarak kısmen veya tümüyle kopyalanması
Üye’ye verilen ya da kendi belirledikleri kullanıcı adı, şifre gibi bilgilerin, kullanım haklarının, üçüncü kişi ya da kuruluşlarla paylaşılmasından (bu bilgilerin üye dışındaki kişiler tarafından kullanılmasından) kaynaklanacak her türlü zarardan doğrudan Üye sorumludur. Bu sebeple doğabilecek tüm sorumluluk ile üçüncü kişiler veya yetkili merciler tarafından LLC REKLAM AJANSI PRODÜKSİYON VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. STI.’a karşı ileri sürülebilecek tüm iddia ve taleplere karşı, LLC REKLAM AJANSI PRODÜKSİYON VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. STI. her türlü tazminat ve sair talep hakkı saklıdır.  Aynı şekilde Üye, internet ortamında bir başkasına ait IP adresi, elektronik posta adresi, kullanıcı adı gibi kişisel bilgileri kullanamayacağı gibi diğer kullanıcıların özel bilgilerine de izinsiz olarak ulaşamaz veya bunları kullanamaz. Üye bu şekilde bir kullanımdan dolayı doğabilecek her türlü hukuki ve cezai yükümlülüğü kabul etmiş sayılmaktadır.
Üye, site üzerinden yapılacak olan alışverişlerin karşılığının 27 Haziran 2013 tarih ve 28690 sayılı resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren 6493 sayılı “ÖDEME VE MENKUL KIYMET MUTABAKAT SİSTEMLERİ, ÖDEME HİZMETLERİ VE ELEKTRONİK PARA KURULUŞLARI HAKKINDA KANUN” çerçevesinde faaliyet gösteren bir “ÖDEME KURULUŞU’ üzerinden tahsili konusunda LLC REKLAM AJANSI PRODÜKSİYON VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. STI. yetkili olduğunu, ve bu ödeme yönteminde gerekli her türlü kredi kartı vb. şahsi bilgilerinin gerekli olduğu takdirde verilmesini kabul etmiş olup, kullanıcı adı, şifre, kredi kartı bilgileri vb. bilgilerin paylaşılmasından veya bu bilgilerin üye dışındaki kişiler tarafından paylaşılmasından doğacak her türlü zarardan Üye’nin sorumlu olduğunu kabul etmiştir.
1.c Sitenin güvenliğini tehdit edecek, sitenin ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması, yapılmaya çalışılması ve bilgilerin alınması, silinmesi, değiştirilmesi

2. İçerik Kullanımı

2.a. www.websitefirsatlari.com da  sunulan görsel ve yazılı içerik, kişisel kullanım içindir. www.websitefirsatlari.com.tr  içeriğinde yer alan bütün alan adı, logo, her türlü veriler, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Aksi belirtilmedikçe ticari ya da kişisel amaçlarla izinsiz veya kaynak göstermeksizin kullanılamaz. Bu sitede yer alan herhangi bir unsuru diğer bir mecrada veya internet sitesinde yayınlamak veya LLC REKLAM AJANSI PRODÜKSİYON VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. STI. izni olmadan link vermek yasaktır.

2.b. Bu sayfaların tasarımında ve veritabanı oluşturulmasında kullanılan yazılımın hakkı LLC REKLAM AJANSI PRODÜKSİYON VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. STI.’a aittir. LLC REKLAM AJANSI PRODÜKSİYON VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. STI. FSEK kapsamındaki haklarına aykırı davranışlardan ÜYE sorumludur. 
2.c. www.websitefirsatlari.com’a  iletilen tüm eleştirilerin ve her türlü yorumun kullanım hakkı LLC REKLAM AJANSI PRODÜKSİYON VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. STI.’a aittir, istenildiği taktirde LLC REKLAM AJANSI PRODÜKSİYON VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. STI. tarafından pazarlama amacıyla kullanılabilir.

3. Sorumluluklar

3.a. LLC REKLAM AJANSI PRODÜKSİYON VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. STI., tarafından sunulan hizmetler "olduğu gibi” ve "mümkün olduğu” temelde sunulmakta ve pazarlanabilirlik, belirli bir amaca uygunluk veya ihlal etmeme konusunda tüm zımni garantiler de dâhil olmak üzere hizmetler veya uygulama ile ilgili olarak (bunlarda yer alan tüm bilgiler dâhil) sarih veya zımni, kanuni veya başka bir nitelikte hiçbir garantide bulunmamaktadır. 

3.b. www.websitefirsatlari.com’u ziyaret eden üyelerin bilgileri ve ziyaret esnasındaki tercihleri daha iyi hizmet edebilmek amacı ile kaydedilmektedir.  Bu bilgiler, başk abir amaçla kullanılmamak ve  gizli tutulması kaydıyla, www.websitefirsatlari.com’un içeriğini genişletmek ve iyileştirmek amacı ile reklam vb. konularda LLC REKLAM AJANSI PRODÜKSİYON VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. STI. işbirliği yaptığı firmalarla paylaşılmaktadır. Buradaki amaç, sitenin kullanıcılarına sunduğu deneyimi geliştirmek ve www.websitefirsatlari.com’u  geliştirmektir.

3.c. Üye olabilmek için reşit olmak, tüzel kişi üyeler için tüzel kişiyi temsil ve ilzam etmeye yetkili olmak ve LLC REKLAM AJANSI PRODÜKSİYON VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. STI. tarafından işbu sözleşme kapsamında geçici olarak üyelikten uzaklaştırılmamış veya üyelikten süresiz yasaklanmamış olmak gerekmektedir. Üye, doğru, eksiksiz ve güncel kayıt bilgilerini vermek zorundadır. Aksi halde bu Sözleşme ihlal edilmiş sayılacak ve Üye bilgilendirilmeksizin hesap kapatılabilecektir. Üye,  Site ve  diğer sitelerdeki şifre ve hesap güvenliğinden kendisi sorumludur. Bu sorumluluğuna uymadığı takdirde, oluşacak veri kayıplarından ve güvenlik ihlallerinden veya donanım ve cihazların zarar görmesinden LLC REKLAM AJANSI PRODÜKSİYON VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. STI. sorumlu tutulamaz. www.websitefirsatlari.com kullanıcısı, kayıt için gerekli olan bölümleri doldurduktan sonra  işbu sözleşmede belirtilen şartlara uymak koşulu ile elektronik posta adresini, şifresini ve diğer bilgileri girerek www.websitefirsatlari.com sitesine üye olabilir ve kullanmaya başlayabilir. 

3.d. Üye, üyeliği süresince, www.websitefirsatlari.com sitesinin hizmetlerinden faydalanırken ve Sitenin hizmetlerle ilgili herhangi bir işlemi yerine getirirken işbu sözleşme içerisinde yer alan tüm şartlara, Sitenin ilgili yerlerinde belirtilen kurallara ve yürürlükteki tüm mevzuata uygun hareket edeceğini, işbu Sözleşme ile belirlenen tüm şart ve kuralları anladığını, kabul ettiğini ve onayladığını kabul eder.  Üye, www.websitefirsatlari.com’un hizmetlerine ilişkin olarak yayımlayacağı her türlü duyuru ve bildirimlere uymayı kabul eder. Bu bildirimlere ve yasalara aykırı kullanım sebebiyle doğabilecek hukuki, cezai ve mali her türlü sorumluluk Üye’ye aittir.

3.e. Üye’nin işbu sözleşmede belirtilen yükümlülüklere veya www.websitefirsatlari.com sitesinde bildirilen genel kurallara uymaması halinde, Üye’nin Sitedeki her türlü faaliyeti LLC REKLAM AJANSI PRODÜKSİYON VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. STI. tarafından süreli veya süresiz olarak engellenebilir ve/veya hesabı kapatılabilir.

3.f. Üye, diğer kullanıcıların ve ziyaretçilerin www.websitefirsatlari.com’u kullanmasını önleyici veya zorlaştırıcı hareketlerde bulunamaz, sunucuları ya da veri tabanlarını otomatik programlar yükleyip zorlayamaz/kilitleyemez. Hile girişimlerinde bulunamaz. Bulunması halinde üyeliğinin sonlandırılacağını ve durumdan doğabilecek her türlü hukuki, cezai sorumluluğu kabul eder.

3.g. www.websitefirsatlari.com  ile yapılan mesajlaşmaların kaybolmasından, silinmesinden veya hasar görmesinden LLC REKLAM AJANSI PRODÜKSİYON VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. STI. sorumlu tutulamaz.

3.h. Üye, www.websitefirsatlari.com’dan kopyalanmış veya yazıcı ile yazdırılmış hiçbir materyal üzerinden Telif Hakkı, Ticari Marka ve her türlü Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamı notlarını silemez veya çıkartamaz. 

3.ı. Üyelik iptali ve hesap silme işlemi, üye tarafından www.websitefirsatlari.com’a talepte bulunarak yapılabilir. İptal veya silme halinde, Üye’nin siteye giriş yetkisi iptal edilecektir. LLC REKLAM AJANSI PRODÜKSİYON VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. STI. bu iptalin süresiz ve geri dönüşü olmayacak şekilde yapılması konusunda tercih hakkını dilediği gibi kullanacaktır.  Böyle bir durumda, Üye, silinme, iptal vb. nedenlerinden dolayı, herhangi bir hak talebinde bulunamayacağını kabul, beyan ve taahhüt etmiştir.

3.i. Site kullanıcılarının birbirleri ya da üçüncü şahıslarla olan yazışma vb. ilişkilerinde meydana gelebilecek olan  her türlü hukuki veya hukuk dışı sorumluluk Üyeye aittir. 
3.j. Üye, LLC REKLAM AJANSI PRODÜKSİYON VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. STI., kullanım şartları, gizlilik prensipleri ve geçerli yasal düzenlemelere bağlı kalmak kaydıyla, Üye’nin kullanıcı hesabına bağlı olan bütün bilgileri kendi pazarlama faaliyetleri ile ilgili olarak kullanma hakkı bulunduğunu kabul etmektedir. Üye’ye ait hesap ve kullanım koşulları yalnızca üyeye özel tanımlanmaktadır ve kullanımı yalnızca üyeye aittir. Üye, LLC REKLAM AJANSI PRODÜKSİYON VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. STI.’a Üye olurken ve/veya başka yollarla geçmişte vermiş olduğu ve/veya gelecekte vereceği kişisel ve alışveriş bilgilerinin ve alışveriş ve/veya tüketici davranış bilgilerinin yukarıdaki amaçlarla toplanmasına, LLC REKLAM AJANSI PRODÜKSİYON VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. STI. tarafından kullanılmasına ve arşivlenmesine izin verdiğini beyan ve kabul eder. Üye’ye ait bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklarımız çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Ayrıca, verdikleri kişisel bilgiler ile alışverişlerine dair her türlü kişisel olan-olmayan bilgileri, kanunlara uygun biçimde, LLC REKLAM AJANSI PRODÜKSİYON VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. STI. ve keza ortakları-iş ortakları, halefleri ve/veya bunların belirleyeceği üçüncü kişiler/kuruluşlar tarafından, her türlü, ürün-hizmet tanıtımı, reklam, iletişim, promosyon, satış, pazarlama, mağaza kartı, kredi kartı ve üyelik bilgilendirmeleri, uygulamaları ve işlemleri yapılması amacı ile süresiz olarak veya yasal/öngörülecek süre için kaydedilebilir, yazılı/manyetik arşivlerde muhafaza edilebilir, kullanılabilir, güncellenebilir, paylaşılabilir, transfer olunabilir ve sair suretler ile işlenebilir.

3.k. Site'nin mobil versiyonu-aplikasyonunun (akıllı cihaz uygulamasının) kullanıldığı hallerde Üyenin LLC REKLAM AJANSI PRODÜKSİYON VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. STI. bayileri ile anlaşmalı kuruluşlarına ait fiziki ve e-ticaret mağazaları-reyonları ile içinde yer aldıkları yapıları-siteleri ziyaretlerine ve buralardan alışverişlerine dair her türlü kişisel olan-olmayan bilgiler de (konum verileri, incelenen ürünler ve alışveriş konusu ürün-tutar bilgileri dahil) cihazlarında ilgili fonksiyonlar açık ise bluetooth ve kablosuz ağ bağlantılarından uygun teknik yöntemler ile alınabilir, yukarıdaki paragrafta belirtilen ticari amaçlar ile anılan şirketler ve kuruluşlarca süresiz/süreli kaydedilebilir, yazılı/manyetik arşivlerde muhafaza edilebilir, kullanılabilir, güncellenebilir, paylaşılabilir, transfer olunabilir ve sair suretler ile işlenebilir.

3.l. Üye, üyeliği sona erdikten sonra da verilerin toplanmasına, LLC REKLAM AJANSI PRODÜKSİYON VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. STI. tarafından kullanılmasına ve arşivlenmesine izin vermiştir.  Üye’nin LLC REKLAM AJANSI PRODÜKSİYON VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. STI.’a bildirmekte olduğu kişisel bilgileri gizli tutulacak olup, Sözleşme kapsamında belirtilen hususlar hariç, hiçbir şekilde LLC REKLAM AJANSI PRODÜKSİYON VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. STI. ile bağlantısı olmayan başka kişi ve kurumlarla paylaşılmayacaktır.

3.m.Üye, kanunlara uygun şekilde, her türlü ürün ve hizmetlere ilişkin tanıtım, reklam, iletişim, promosyon, satış ve pazarlama amacıyla, keza mağaza kartı, kredi kartı ve üyelik bilgilendirme, işlem, uygulamaları için LLC REKLAM AJANSI PRODÜKSİYON VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. STI. tarafından, SMS/kısa mesaj, anlık bildirim, otomatik arama, bilgisayar, telefon, e-posta/mail, faks, (cihazınızda açık ise) bluetooth-diğer kablosuz ağlar ve diğer elektronik iletişim araçları ile sosyal, ticari ve sair elektronik iletişimler yapılmasını ve Üye’ye ticari elektronik iletiler gönderilmesini kabul etmiştir.

3.n.Üye, kendisine özel tanımlanan kullanıcı hesabı kullanımından vazgeçmek istediği takdirde, LLC REKLAM AJANSI PRODÜKSİYON VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. STI. iletişim bilgilerinden tanımlanan kullanıcı hesabını durdurmayı talep etme hakkına sahiptir. Aynı zamanda Üye en yakın LLC REKLAM AJANSI PRODÜKSİYON VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. STI. mağazasına giderek veya info@websitefirsatlari.com e-posta adresine yapacağı yazılı bildirimle dilediği zaman hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik ileti aracılığıyla kampanya ve duyurulara ilişkin kendisiyle temasa geçilmesini ve gönderi yapılmasını sonlandırma/reddetme hakkına sahip bulunmaktadır.

3.o. Sitenin belirli yerlerinde o bölüme özel farklı kurallar ve yükümlülükler belirtilebilir. Bu bölümleri kullanan kişi ve kuruşlar peşinen belirtilen bu kuralları kabul etmiş sayılır. Siteden ulaşılan diğer sitelerde o siteye ait gizlilik-güvenlik politikaları ve kullanım şartları geçerli olup, ÜYE, reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi, kullanım şartları ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan LLC REKLAM AJANSI PRODÜKSİYON VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. STI.'ın sorumlu olmayacağını, kabul etmiştir.

 3.p. Üye hizmetten faydalanmaya başlandığı andan itibaren işbu Sözleşmesinin tüm hükümlerini kabul etmiş sayılacağını ve Sözleşmenin kendisi hakkında hüküm ifade edeceğini kabul eder. Üye işbu sözleşme ile üstlenmiş olduğu yükümlülüklere aykırı hareketi nedeniyle LLC REKLAM AJANSI PRODÜKSİYON VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. STI. uğrayacağı her türlü zararı aynen tazmin etmeyi kabul eder. LLC REKLAM AJANSI PRODÜKSİYON VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. STI.  Üye’nin sözleşmeye aykırı davranışları nedeniyle kamu kurumlarına ve/veya üçüncü şahıslara ödemek zorunda kalabileceği her türlü tazminat ve/veya idari/adli para cezaları için Üye’ye aynen rücu hakkına sahiptir.

3.r. Site’den sadece Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisine gönderim yapılmaktadır.
3.s. LLC REKLAM AJANSI PRODÜKSİYON VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. STI., yukarıdaki konularda ve Üye’ye sunacağı ürün, hizmet ve fırsatlarda gerekli görebileceği her türlü değişikliği yapma hakkını saklı tutar; bu değişiklikler LLC REKLAM AJANSI PRODÜKSİYON VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. STI. tarafından Siteden veya diğer uygun yöntemler ile duyurulduğu andan itibaren geçerli olur; tüm kampanyalar duyurulan şartlarına tabidir. 

4. LLC REKLAM AJANSI PRODÜKSİYON VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. STI.’nın Hak ve Yükümlülükleri 

4.a. LLC REKLAM AJANSI PRODÜKSİYON VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. STI. Üye’nin sözleşme konusu hizmetlerden, teknik arızalar ve servis sağlayıcılardan kaynaklanacak sorunlar dışında yararlandırılacağını, Üye’nin paylaşıma açtığı kişisel bilgileri dışındaki bilgilerin hiç bir şekilde yasal zorunluluklar hariç üçüncü kişi ya da kuruluşlarla paylaşılmayacağını kabul ve taahhüt eder. Üye’nin www.websitefirsatlari.com sitesinin çalışmasına engel olacak herhangi bir elektronik sabotaj, kazançlara müdahale amaçlı girişimler ve/veya saldırıya neden olduğunun tespit edilmesi veya resmi makamlardan, üyeye yönelik suç duyurusu ya da resmi soruşturma talebi gelmesi halinde, www.websitefirsatlari.com ilgili üyenin kimlik bilgilerini araştırma ve açıklama hakkına sahiptir.

4.b. LLC REKLAM AJANSI PRODÜKSİYON VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. STI. herhangi bir bildirimde bulunmaksızın veya bir gerekçe göstermeksizin, tek taraflı olarak verdiği hizmeti sürekli veya geçici olarak durdurma, hizmetin içeriğini değiştirme veya iptal Sözleşmede tek taraflı değişiklik yapabilecektir.  LLC REKLAM AJANSI PRODÜKSİYON VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. STI., böyle bir değişiklik yapması halinde, yeni şartları ve değişiklikleri sitesinde yayınlanacaktır. Bu yayın Üye’ye yapılan bildirim yerine geçecektir. Yenilenmiş güncel kullanım şartları, www.websitefirsatlari.com’da yayınlandığı andan itibaren geçerli olacak ve www.websitefirsatlari.com  sitesinin veya hizmetlerinin kullanımı o andan itibaren yenilenmiş kullanım şartlarına bağlı olacaktır. 

5. Mücbir Sebep
Tarafların kontrolünde olmayan; tabii afetler, yangın, patlamalar, iç savaşlar, savaşlar, ayaklanmalar, halk hareketleri, seferberlik ilanı, grev, lokavt ve salgın hastalıklar, altyapı ve internet arızaları, elektrik kesintisi gibi sebeplerden (aşağıda birlikte "Mücbir Sebep” olarak anılacaktır.) dolayı sözleşmeden doğan yükümlülükler taraflarca ifa edilemez hale gelirse, taraflar bundan sorumlu değildir. Bu sürede Taraflar’ın işbu Sözleşme’den doğan hak ve yükümlülükleri askıya alınır. 

6. Sözleşmenin Bütünlüğü

İşbu Sözleşme şartlarından biri, kısmen veya tamamen geçersiz hale gelirse, Sözleşmenin geri kalanı geçerliliğini korumaya devam eder.

7. Sözleşmenin Yürürlüğe Girmesi

7.a Üye, kayıt formunu doldurup onayladığı ya da bu sistemi kullanarak herhangi bir hizmet aldığı ya da sipariş verdiği andan itibaren www.websitefirsatlari.com üyelik sözleşmesine uymayı taahhüt etmiş kabul edilir. Sözleşme, üyeliğin sona ermesi ile veya işbu sözleşmede sayılan fesih hallerinden herhangi birinin gerçekleşmesi ile hiçbir uyarıya gerek kalmaksızın kendiliğinden sona erecektir.  

7.b İşbu sözleşme Üye’nin, üyeliğini iptal etmesi veya LLC REKLAM AJANSI PRODÜKSİYON VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. STI. tarafından üyeliğinin iptal edilmesine kadar yürürlükte kalacaktır. LLC REKLAM AJANSI PRODÜKSİYON VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. STI. Üye’nin "Üyelik Sözleşmesi"nin herhangi bir hükmünü ihlal etmesi durumunda Üye’nin üyeliğini iptal ederek işbu Sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilir.

7.c İşbu Sözleşme taraflardan her birinin karşı tarafa yapacağı tek taraflı bildirim ile her zaman feshedilebilir

8. Yetkili Mahkeme ve Uyuşmazlıkların Çözümü

Bu Sözleşmenin uygulanmasından doğabilecek uyuşmazlıkların çözümünde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili kılınmıştır.

9. Tebligat Adresleri

9.a. Üye’nin kullanıcının www.websitefirsatlari.com’a  bildirdiği elektronik posta adresi, bu sözleşme ile ilgili olarak yapılacak her türlü bildirim için yasal adresin isteneceği elektronik posta olarak kabul edilir.

9.b. Üye, mevcut elektronik postalarındaki değişiklikleri yazılı olarak diğer tarafa 3 (üç) gün içinde bildirmedikçe, eski elektronik postasına yapılacak isteklerin geçerli olacağını ve kendisine yapılmış sayılacağını kabul eder.

9.c. LLC REKLAM AJANSI PRODÜKSİYON VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. STI. Üye’nin kayıtlı elektronik posta adresini kullanarak yapacağı her türlü bildirimin elektronik postanın www.websitefirsatlari.com  tarafından yollanmasından 1 (bir) gün sonra Üye’ye ulaştığı kabul edilecektir. Üye, bu katılım sözleşmesinde yer alan maddelerin tümünü okuduğunu, anladığını, kabul ettiğini ve kendisiyle ilgili olarak verdiği bilgilerin doğruluğunu onayladığını beyan, kabul ve taahhüt eder.

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

LLC REKLAM AJANSI PRODÜKSİYON VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. STI. tarafından elde edilen bilgiler, Sözleşmede belirtilen şartlar dışında sadece LLC REKLAM AJANSI PRODÜKSİYON VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. STI. bünyesinde kullanılmaktadır.

LLC REKLAM AJANSI PRODÜKSİYON VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. STI., üyelik formlarından topladığı bilgileri, Sözleşmede belirtilen amaçlar hariç olmak üzere, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmayacaktır.

LLC REKLAM AJANSI PRODÜKSİYON VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. STI., e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlaması esnasında bu bilgileri bu amaç dışında 3. Şahıslarla paylaşmamaktadır.  

Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, LLC REKLAM AJANSI PRODÜKSİYON VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. STI. müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla LLC REKLAM AJANSI PRODÜKSİYON VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. STI. iş ortakları ile paylaşılabilmektedir. 

Üye, bilgileri, savcılık, mahkemeler, icra daireleri vb. kamu kurum ve kuruluşları ile bağımsız denetim kurumları gibi ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde resmi makamlara açıklanabilecektir. Üye onay verdiği eposta gönderim listesinden çıkmak istediği takdirde, LLC REKLAM AJANSI PRODÜKSİYON VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. STI. tarafından gönderilen e postada  bulunan “E-bulten listemizden çıkmak için lütfen tıklayınız” linkine tıklayarak e-bulten üyeliğinden  çıkabilecektir

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileri, siteden alışveriş yapan Üye’nin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde LLC REKLAM AJANSI PRODÜKSİYON VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. STI. veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin LLC REKLAM AJANSI PRODÜKSİYON VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. STI. ara yüzü üzerinden banka ve Üye’nin bilgisayarı arasında gerçekleşmesi sağlamak dışında fonksiyonu bulunmamaktadır.

Ayrıca LLC REKLAM AJANSI PRODÜKSİYON VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. STI.’da ‘’Secure Sockets Layer’’ (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır. Üye’nin kişisel bilgileri 128 bit SSL sertifikası  ile şifrelenerek en üst düzeyde koruma sağlanmıştır.

Her türlü sorularınız için LLC REKLAM AJANSI PRODÜKSİYON VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. STI. müşteri hizmetlerine info@websitefirsatlari.com adresinden ulaşabilirsiniz.

LLC REKLAM AJANSI PRODÜKSİYON VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ LTD. STI.
Yalıboyu Caddesi Arabacılar Sokak No:10 Daire:8 Üsküdar/Beylerbeyi 

SOSYAL MEDYA

  • FACEBOOK
  • TWITTER
  • LINKEDIN
  • İNSTAGRAM
  • Yalıboyu Cad. Arabacılar Sok. No:10 Daire No:8 Beylerbeyi/Üsküdar
  • (216) 321-9050
  • info@websitefirsatlari.com